Тестування сервісу

Громада міста Коростеня здобула ПЕРЕМОГУ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ, який у березні 2019 року проводила Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності (м. Київ)  з метою реалізації першого етапу проекту “БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ” у місті Коростені.

На основі підписанного Меморандуму Коростенська міська рада та Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільна та узгоджена співпраця щодо реалізації проекту, що передбачає залучення громадян до прийняття рішень органів влади, формування політики та розвитку громади шляхом прийняття більш виважених, дієвих та ефективних управлінських рішень.

Суть цієї ініціативи полягає в можливості впровадження сучасного веб-сервісу “Електронні консультації з громадськістю”, що дасть можливість оприлюднювати пропозиції щодо вирішення певного питання  з можливістю коментування учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів або оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування (проекту рішення ради або виконкому, планів забудови та т.інш.) з можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

З 10 квітня 2019 року координатори проекту в місті Коростені: секретар коростенської міської ради Володимир Вигівський та голова ГО "Агенція регіонального розвитку" Володимир Боровков отримали права адміністратора сервісу.

Нразі здійснюється тестування сервісу.

Тестування сервісу
Фотогалеря Новини порталу